hľadaj tovar:  

Podsekcie:

STYLER FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

STYLER FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

Telový reparačný a regeneračný preparát k spevneniu ochabnutej pokožky na celom tele

Kolekcia: Weyergans High Care AG
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 52,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

STYLER FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml - popis

 Vlastnosti

STYLER FORMULA je lipozómový preparát obsahujúci kombináciu aktívnych látok, a to bioaktívne sérum (tzv. fibrostimulín) a reparačný komplex, ktorý obsahuje organické výťažky bohaté na biologické prvky. Podporuje činnosť fibroplastov, buniek ktoré produkujú kolagén a elastín. Výsledkom je regenerácia kolagénových a elastických vlákien v tkanive, spevnenie a zosilenie tkaniva, zvýšenie pružnosti a hydratačnej schopnosti pokožky.
STYLER FORMULA spevňuje ochabnutú pokožku zvlášť na vnútornej strane stehien, bruchu a prsiach. Vyhladzuje vrásky na tvári, dekolte a strie. Podporuje činnosť fyziologickej svalovej pumpy, teda i odvod splodín metabolizmu.

Použitie
Používame ho vo forme kúry (10-15 aplikácií). Nanášame raz denne na ochabnuté partie. Opatrne nalomíme ampulku a preparát nalejeme do dlane. Nanášame ho špičkami prstov na očistenú pokožku a ľahkým poklepávaním ho vtierame. Po piatich minútach je prípravok vstrebaný, môžeme pokračovať v ďalšom ošetrení a nanášaní iných prípravkov. Pokiaľ preparát nespotrebujeme celý na jedno použitie, ampulku uzavrieme napr. tampónom a môžeme ho skladovať niekoľko dní pri bežnej izbovej teplote. Modré zafarbenie výrobku ho chráni pred UV žiarením.
Účinok prípravku sa začne prejavovať za dva až tri dni po prvej aplikácii. Pokiaľ sa STYLER FORMULA používa v spojení s ručnou, alebo mechanickou lymfodrenážou, je potrebné zvýšiť tlak.

Zloženie
Lecitín, Bioaktívne extrakty (fibrostimulín), Výťažok z brečtanu (Hedera helix, Reparačný komplex, Lipozómy

Príslušenstvo k produktu STYLER FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu STYLER FORMULA - AMPULLEN, 5x5 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.