hľadaj tovar:  

VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE Svetkrasy.sk

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod Svetkrasy.sk prevádzkuje spoločnosť Shopnet, s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2010 a špecializuje sa na predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov a súvisiacich komodít, najmä ako exkluzívny partner pre územie Slovenskej republiky, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny.

  V našej ponuke nájdete značky:

  Daydream - luxusné, prvotriedne masky na spanie, s aloe vera, swarovského kryštálikmi, wellness sety...
  Weyergans - kvalitná nemecká kozmetika, využívaná pre svoju kvalitu najma v lepších salónoch krásy
  Tattoo Yourself - zábavné tetovačky pre všetkých, množstvo vzorov, farieb...
  a mnoho iných ...
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s jeho výrobkami v dennom kontakte. Náš tým tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných tovarov.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu živostnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie pri kúpe tovaru.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov s okamžitou expedíciou a dodávkou už do 24 hodín.  Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.svetkrasy.sk pôsobí v predmetnej oblasti už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  Svetkrasy.sk je vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.

 


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.