hľadaj tovar:  

OLIO šampón s arganovým olejom 250ml

OLIO šampón s arganovým olejom 250ml

Šampón je pripravený špeciálne na jemné očistenie vlasov bez poškodenia. Neobsahuje chemické látky: Sulfát, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Parabeny, AMP a Phosphaty. Prípravok je obohatený : Arganový alej, Pro Vitamin B5, Keratín a Kolagén pre dokonalú regeneráciu vlasov. Použitie: Prípravok naaplikujte na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Masírujte pokiaľ sa vytvorí pena. Opláchnite a použitie opakujte ak je potrebné. Po umytí použite OLIO kondicionér na dosiahnutie úplnej hodvábnosti vlasu. POZOR: Zabráň kontaktu s očami. Ak sa oči dostanú do kontaktu s prípravkom, vypláchni oči čistou tečúcou vodou. Len na vonkajšie použitie. Skladuj mimo dosahu detí.

Kolekcia: La Brasiliana
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 16,50 €
Teraz ušetríte: 2,60 €
Cena s DPH: 13,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

OLIO šampón s arganovým olejom 250ml - popis

Šampón je pripravený špeciálne na jemné očistenie vlasov bez poškodenia. 

Neobsahuje chemické látky: Sulfát, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde, Parabeny, AMP a Phosphaty. 
Prípravok je obohatený : Arganový alej, Pro Vitamin B5, Keratín a Kolagén pre dokonalú regeneráciu vlasov.
Použitie: Prípravok naaplikujte na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Masírujte pokiaľ sa vytvorí pena. Opláchnite a použitie opakujte ak je potrebné. Po umytí použite OLIO kondicionér na dosiahnutie úplnej hodvábnosti vlasu.
 
POZOR: Zabráň kontaktu s očami. Ak sa oči dostanú do kontaktu s prípravkom, vypláchni oči čistou tečúcou vodou. Len na vonkajšie použitie. Skladuj mimo dosahu detí.

Príslušenstvo k produktu OLIO šampón s arganovým olejom 250ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu OLIO šampón s arganovým olejom 250ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.