hľadaj tovar:  

Starostlivosť o vlasy / Volluma -zahusťovač vlasov

 VOLLUMA je unikátny a profesionálny zahusťovač vlasov pre mužov a ženy s riedkymi a jemnými vlasmi.

Pozostáva z komplexu mikrovlákien keratínového proteínu. Z tohoto proteínu sa skladá aj živý vlas, vďaka čomu ho VOLLUMA dokáže dokonale imitovať.

Vznikla po mnohých rokoch vedeckého výskumu, ktorý mal za cieľ vynájsť produkt, ktorý by nahradil živé vlasy a pomohol ľuďom, ktorí trpia ich nedostatkom. VOLLUMA je medzinárodne patentovaný a chránený výrobok, o čom svedčí aj jej certifikácia a možnosť jej distribúcie v krajinách EU.

Sprej obsahuje drobné mikrovlákna ktoré dokonale imitujú skutočné vlasy. Aplikuje sa na miesta, kde sú vlasy riedke a jemné. Po nanesení spreja sa mikrovlákna napoja na existujúce vlasy. Vďaka pôsobeniu elektrostatiky a jemnému prečesaniu sa dokonale spoja a vytvoria úžasný efekt hustých vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd.

Sprej je doslova neviditeľný a ani zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov nič nespoznáte, iba to, že Vaše vlasy sú hustejšie a silnejšie ako nikdy predtým. VOLLUMA je zmena. Zmena ,s ktorou budete nadmieru spokojný.

AKO TO FUNGUJE ?

 

Pôsobením elektrostatiky sa vlasy imitujúce mikrovlákna pripoja k existujúcim vlasom a vytvoria verný a dokonalý celok.

 

                    

      vlasy pred aplikáciou                     vlasy po aplikácii                                    pred                         po                             pred                       po

 

 

Výrobca:
     
stránkovanie:
stránkovanie:


© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.