hľadaj tovar:  

VITAMÍNOVÁ DUO MASKA 40ml

VITAMÍNOVÁ DUO MASKA 40ml

Intenzívna maska určená na ošetrenie unavenej a fádnej pleti. Povzbudzuje a obohacuje pleť vitamínmi a revitalizuje unavenú pleť. Napomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti. Výsledkom je svieža, žiarivá a mladistvo vyzerajúca pleť.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 33,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

VITAMÍNOVÁ DUO MASKA 40ml - popis

 

BEAUTY MASKY

OŽIVUJE FÁDNU PLEŤ. DODÁVA ENERGIU A VITAMÍNY. REGENERUJE.

Intenzívna zmývateľná pleťová maska od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND Je určená na starostlivosť o unavenú, ochabnutú a fádnu pleť, ktorá potrebuje viac energie, vitality a ochrany. Je plná vitamínov s intenzívnym účinkom. Obsahuje kombináciu účinných prírodných ingrediencií - goji, acai či rakytníka rašetliakového, ktoré stimulujú obnovu kožných buniek a revitalizujú unavenú pleť. Vitamín E zo sójových bôbov zasa chráni pokožku pred oxidačným stresom a napomáha predchádzať príznakom predčasného starnutia. Výsledkom je svieža, rozžiarená a mladistvo vyzerajúca pleť plná života. Výsledky používania tohto kozmetického produktu sú viditeľné okamžite a sú dlhodobé. 

Aplikácia:

Nanášajte na vyčistenú pleť, vynechajte oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút, následne opláchnite teplou vodou. Aplikujte 1 až 2 krát týždenne. 

Vitamínová duo maska od firmy ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty využíva duálny bezvzduchový dávkovací systém. Tento dávkovač má dve komory, ktoré umožňujú oddeliť oranžovú časť bohatú na vitamíny od bielej časti. Produkt je najúčinnejší vtedy, keď sa obe časti masky kombinujú v čase aplikácie. Na rovnomerné dávkovanie produktu je potrebné, aby ste tlačili hlavu dávkovača v strede. Táto oblasť je označená drážkovaným, vlnitým povrchom. Ak teda hlavu dávkovača stlačíte na boku, môže to spôsobiť, že obe komory uvoľnia výrobok nerovnomerne.

Príslušenstvo k produktu VITAMÍNOVÁ DUO MASKA 40ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu VITAMÍNOVÁ DUO MASKA 40ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.