hľadaj tovar:  

Telový olej s perlami 100 ml
Telový olej s perlami 100 ml

Telový olej s perlami 100 ml

Už tisíce rokov obdivujú krásu čínskych cisárovien ženy na celom svete. Ich pleť bola vždy hladká a žiarivá. Tajomstvo ich krásy bolo odhalené - mleté perly...

Kolekcia: Facederma
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 36,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Telový olej s perlami 100 ml - popis

Už tisíce rokov obdivujú krásu čínskych cisárovien ženy na celom svete. Ich pleť bola vždy hladká a žiarivá. Tajomstvo ich krásy bolo odhalené - mleté perly. Tie používali ako prísadu do olejov, ktorými si natierali tvár a telo. V perlách je jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pokožku hladkú, hebkú a vláčnu. Obsahujú proteíny a až 22 aminokyselín, ktoré sú stavebnými kameňmi každého živého organizmu. Perly majú priaznivý vplyv na pokožku a udržiavajú pleť čistú, hladkú a žiarivú. Makadamiový olej je novodobý zázrak pre celé telo. Je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Vďaka spojeniu s mandľovým olejom bohatým na obsah vitamínov A, E, F sa tento olej zaraďuje medzi vysoko kvalitné oleje, ktoré vám dodajú pocit luxusu. Výborne sa rozotiera a absorbuje do pokožky. V oleji sú rozpustené prírodné perly, ktoré pleť udržujú mladistvú, mimoriadne elastickú a vláčnu. Tento olej chráni a regeneruje suchú pleť. Vaše telo si zaslúži kvalitu! Objavte silu mletých perál v telovom oleji.

Obsahuje: Perlový prášok 
100% prírodný perlový prášok zo sladkovodných perál, ktorý obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatý je na vápnik, ktorý stimuluje metabolizmus buniek a je preto ideálny na unavenú a mdlú pleť a tiež ako prevencia proti jej starnutiu. Perlový prášok obnovuje lesk, redukuje škvrny, nedokonalosti pleti a rozjasňuje ju.

Dále obsahuje: Isopropyl palmitate, vitamín E – „Vitamín mladosti“ (Tokoferol).

 

Aplikace: 
Aplikujte na telo ráno a večer masážnymi pohybmi. 

Príslušenstvo k produktu Telový olej s perlami 100 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Telový olej s perlami 100 ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.