hľadaj tovar:  

Tahnee Black Diamond 200ml

Tahnee Black Diamond 200ml

Telový opaľovací krém do solária s bronzerom s najnovšou technológiou okamžitých a oneskorených bronzerov. Kombinuje prirodzené stimulujúce komplexy opálenie a najlepšiu starostlivosť o pleť. GoldTone™ zmes 20 tich instantných a odložených bronzerov pre okamžitý bronzový efekt s postupným uvoľňovaním účinných látok k prehĺbeniu intenzity sfarbenia pleti. Unikátna zvlhčujúca formula Xtreme Moist™ zaistí Vašej pokožke dokonalú hydratáciu, perfektný zamatovo jemný a žiarivý vzhľad. Produkt je vhodný pre pokožku so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opáleniem a tiež na udržanie už dosiahnutého stupňa opálenie. Doprajte svojej pleti opálenie s novou vôňou tropického ovocia. Produkt je vhodný pre pokožku so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opálenie a tiež na udržanie už dosiahnutého stupňa opálenie. Doprajte svojej pleti opálenie s vôňou tropického ovocia.

Kolekcia: Peau D Or
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 16,95 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Tahnee Black Diamond 200ml - popis

Telový opaľovací krém do solária s bronzerom s najnovšou technológiou okamžitých a oneskorených bronzerov. Kombinuje prirodzené stimulujúce komplexy opálenie a najlepšiu starostlivosť o pleť. GoldTone™ zmes 20 tich instantných a odložených bronzerov pre okamžitý bronzový efekt s postupným uvoľňovaním účinných látok k prehĺbeniu intenzity sfarbenia pleti. Unikátna zvlhčujúca formula Xtreme Moist™ zaistí Vašej pokožke dokonalú hydratáciu, perfektný zamatovo jemný a žiarivý vzhľad. Produkt je vhodný pre pokožku so základným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opáleniem a tiež na udržanie už dosiahnutého stupňa opálenie. Doprajte svojej pleti opálenie s novou vôňou tropického ovocia.

Produkt je vhodný pre pokožku sozákladným opálením k intenzívnej stimulácii produkcie melanínu a pozvoľnému prechodu na maximálny stupeň opálenie a tiež na udržanie  dosiahnutého stupňa opálenie.

Doprajte svojej pleti opálenie s novou vôňou tropického ovocia.

Zložky pre prirodzené opálenie a starostlivosť o pleť:

GoldTone ™ 20 - aktívny komplex 20 tich instantných a odložených bronzerov s predĺženým uvoľňovaním účinných zložiek pre prehĺbenie opálenia.

Time  Released Bronzers - podpora zlatých tónov. 

Tropic Tan Enhancers ™ - unikátna formula k dosiahnutiu intenzívneho opálenia.  

Xtreme  Moist ™ - špeciálna prísada, ktorá pokožku perfektne zvlhčuje.

Typ produktu: bronzer - LEVEL  2

Opalovací Výkon : 6+

Péče o krásu :        6

Príslušenstvo k produktu Tahnee Black Diamond 200ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Tahnee Black Diamond 200ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.