hľadaj tovar:  

TAHE Keratinová maska NutriTherm Mask 800 ml regeneračná

TAHE Keratinová maska NutriTherm Mask 800 ml regeneračná

Keratínová maska Tahe NutriTherm Mask 800 ml - regeneračnáí maska na vlasy, obsahuje Aktiv Keratin Keratinová maska Tahe NutriTherm Mask - regeneračná maska na vlasy, obsahuje Aktiv Keratin. Tahe NutriTherm Mask Keratinová maska (zábal) na vlasy pre profesionálne a domáce použitie. Pre regeneráciu všetkých typov vlaov, ktoré potrebujú maximálnu výživu. Pri opakovanom použití získajú vaše vlasy pevnosť, pružnosť, lesk, objem a zdravie. Keratinová maska Tahe NutriTherm Mask je zároveň momentálne najúčinnejší a najdokonalejší regeneračný systém pre narušené vlasy.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 30,20 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE Keratinová maska NutriTherm Mask 800 ml regeneračná - popis

Keratínová maska Tahe NutriTherm Mask 800 ml - regeneračnáí maska na vlasy, obsahuje Aktiv Keratin

Keratinová maska Tahe NutriTherm Mask - regeneračná maska na vlasy, obsahuje Aktiv Keratin.  Tahe NutriTherm Mask Keratinová maska (zábal) na vlasy  pre profesionálne a domáce použitie. Pre regeneráciu všetkých typov vlaov, ktoré potrebujú maximálnu výživu. Pri opakovanom použití získajú vaše vlasy pevnosť, pružnosť, lesk, objem a zdravie.  Keratinová maska Tahe NutriTherm Mask je zároveň momentálne najúčinnejší a najdokonalejší regeneračný systém pre narušené vlasy.

TAHE Botanic : Spôsobý hĺbkovú regeneráciu, vyživenie a spevnenie všetkých typov vlasov. Tahe NutriTherm Mask je hĺbková vyživujúca maska na vlasy zo zložkou Aktiv Keratin a materskými rastlinnými bunkami. Intenzívna výživa s thermo- aktívnymi zložkami, pre dlhodobú hĺbkovú starostlivosť. Regeneruje všetky typy vlasov, ktoré sú chemicky poškodené, suché, majú rozštiepené a lámavé končeky, sú zoslabené a poškodené UV žiarením, farbením, zosvetlovaním a trvalou. Teplo aktivuje účinok masky, ktorá dostáva výživu do vlasového vlákna. Zanecháva vlasy lesklé, hodvábne na dotyk a zdravé.

Je určená na pravidelné a časté používanie.

Overené výsledky:  Hĺbková regenerácia, výživa vlasov, zanecháva vlasy hladké, lesklé, hodvábne na dotyk a plné objemu a zdravia.

Návod na použitie: Aplikujeme o velkosti vlašského orecha  na umyté vlhké vlasy. Dôkladne zapracujeme do vlasov a prečešeme. Necháme pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchneme. Ideálne je vlasy po presušení prežehliť a tým keratín do vlasov zafixovať na dlhšiu dobu. Strata keratínu vo vlasoch môže byť spôsobená nedostatočnou výživou, používaním agresívnych prípravkov, vplyvom zlého životného prostredia, pôsobením slnečného žiarenia a nakoniec i vekom. Vlasy potom zoslabnú a vypadávajú. Sú krehké a mdlé bez lesku. Keratín funguje ako výživa a vytvára na vlasoch ochranný film, ktorý vyživuje a opravuje štruktúru kutikuly a chráni vlasové vlákna pred poškodením.

Príslušenstvo k produktu TAHE Keratinová maska NutriTherm Mask 800 ml regeneračná

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Keratinová maska NutriTherm Mask 800 ml regeneračná ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.