hľadaj tovar:  

TAHE keratinová maska BOTANIC GOLD na suché a velmi poškoděné vlasy 300 ml

TAHE keratinová maska BOTANIC GOLD na suché a velmi poškoděné vlasy 300 ml

TAHE Keratin Gold maska na suché a silno poškodené vlasy.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 15,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE keratinová maska BOTANIC GOLD na suché a velmi poškoděné vlasy 300 ml - popis

TAHE Vám predstavuje Gold Keratín, rad prípravkov s osobitou energiou a štýlom. Táto víťazná séria s exkluzívnym zložením obsahuje vysokú koncentráciu novo vyvinutých ingrediencií získaných z prírodných zdrojov, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov, predovšetkým ale pre vlasy suché a silne poškodené. Prípravky sú luxusne parfumované a dosahujú profesionálnych výsledkov, ktoré garantujeme najmodernejšími výskumami  v našich laboratóriách.

Program Gold s keratínom a tekutým zlatom zaručuje dokonalé výsledky. Všetky prípravky radu Gold Vás doslova nadchnú.

 

Keratínová maska ​​TAHE Botanic Keratín Gold je určená pre profesionálne i domáce použitie. Maska je vhodná pre regeneráciu silne poškodených a suchých vlasov, ktoré potrebujú maximum starostlivosti a výživy. Pri opakovanom používaní získajú vaše vlasy pevnosť, pružnosť, lesk, objem a zdravie. Maska TAHE Keratín Golden dodá vlasom hĺbkovú regeneráciu, výživu a spevní suché a silne poškodené vlasy.

Doporučené pre: Maska je ideálna pre vlasy silne poškodené vlasy, suché, oslabené a poškodené UV žiarením, farbením, zosvetľovaním a trvalou.

Ochrana proti: Pri pravidelnom používaní maska ​​zabraňuje lámaniu vlasov a štiepeniu končekov vlasového vlákna.

Obsahuje: Maska Keratín Gold je hĺbková výživa a regeneračné ošetrenie vlasov s aktívnou zložkou keratínu a tekutého zlata. Intenzívna výživa s thermo-aktívnymi zložkami pre dlhodobú hĺbkovú starostlivosť.

Použitie: Aplikujte množstvo masky Tahe Keratín Gold o veľkosti 1 až 2 vlašských orechov na umyté, ešte vlhké, len uterákom vysušené vlasy. Masku dokonale vmasírujte do vlasov. Vlasy riadne prečešte a nechajte 2 až 3 minúty pôsobiť. Potom masku z vlasov dôkladne opláchnite. Ideálne je na záver už usušené vlasy prežehliť a tým keratín vo vlasoch zafixovať na dlhšiu dobu.

 

Príslušenstvo k produktu TAHE keratinová maska BOTANIC GOLD na suché a velmi poškoděné vlasy 300 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE keratinová maska BOTANIC GOLD na suché a velmi poškoděné vlasy 300 ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.