hľadaj tovar:  

TAHE Keratín šampón Benefit na farbené poškodené vlasy 800ml

TAHE Keratín šampón Benefit na farbené poškodené vlasy 800ml

TAHE Keratín šampón Benefit na farbený poškodený vlas 800ml Keratín šampón Tahe Benefit na farbené a poškodené vlasy, uchováva farbu intenzívnu a žiarivú. TAHE Vám predstavuje radu BOTANIC, rad prípravkov s osobitou energiou a štýlom. Naša víťazná séria s exkluzívnymi formulami, obsahuje vysokú koncentráciu novo vyvinutých ingrediencií získaných z prírodných zdrojov. Prekvapujúce štruktúry, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov, príjemne parfumované, dosahujú profesionálne výsledky, ktoré sú garantované najmodernejším výskumom v našich laboratóriách.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 25,60 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE Keratín šampón Benefit na farbené poškodené vlasy 800ml - popis

TAHE Keratín šampón Benefit na farbený poškodený vlas 800ml

Keratín šampón Tahe Benefit na farbené a poškodené vlasy, uchováva farbu intenzívnu a žiarivú.

TAHE Vám predstavuje radu BOTANIC, rad prípravkov s osobitou energiou a štýlom. Naša víťazná séria s exkluzívnymi formulami, obsahuje vysokú koncentráciu novo vyvinutých ingrediencií získaných z prírodných zdrojov. Prekvapujúce štruktúry, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov, príjemne parfumované, dosahujú profesionálne výsledky, ktoré sú garantované najmodernejším výskumom v našich laboratóriách.

O čo ide ?

Súčasť TNS systému, obsahuje aktívny keratín a rastlinné bunky. Je určený pre vlasy farbené a poškodené. Má krémovú textúru, chráni vlasy pred stratou farby. Denným používaním zostáva farba intenzívna a žiarivá. Zanecháva vlasy čisté, hladké a extra lesklé.

Ako účinkuje?

Krémový šampón Tahe Benefit pomáha predchádzať vymývanie farby, je určený pre poničené a farbené vlasy.

Kedy ho používať: Vyvinutý pre časté umývanie

Výsledky: Vlasy sú hladké, živé, žiarivé, čisté a krásne lesklé

Návod na použitie:

Jemne vmasírujte do vlasov a nechajte pár minút pôsobiť. Opláchnite teplou vodou a postup zopakujte. Pridávanie keratínu do kozmetických prípravkov je nevyhnutné najmä v prípadoch, kedy dochádza k strate prírodného keratínu a poškodenia vlasovej kutikuly. Úbytok keratínu môže byť spôsobený nedostatočnou výživou, používaním agresívnych prípravkov, vplyvom zlého životného prostredia, pôsobením slnečného žiarenia a nakoniec aj vekom. Vlasy zoslabnú a vypadajú, sú krehké a mdlé. Keratín funguje ako výživa a utvára na vlasu ochranný film, ktorý vyživuje a opravuje štruktúru kutikuly a chráni vlasové vlákna pred poškodením spôsobeným fyzickými aj chemickými faktormi.

Príslušenstvo k produktu TAHE Keratín šampón Benefit na farbené poškodené vlasy 800ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Keratín šampón Benefit na farbené poškodené vlasy 800ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.