hľadaj tovar:  

TAHE Keratin šampón Benefit na farbené a poškodené vlas 300ml

TAHE Keratin šampón Benefit na farbené a poškodené vlas 300ml

TAHE Keratín šampón Benefit na farbený poškodený vlas 300ml Keratín šampón Tahe Benefit na farbené a poškodené vlasy, uchováva farbu intenzívnu a žiarivú. TAHE Vám predstavuje radu BOTANIC, rad prípravkov s osobitou energiou a štýlom. Naša víťazná séria s exkluzívnymi formulami, obsahuje vysokú koncentráciu novo vyvinutých ingrediencií získaných z prírodných zdrojov. Prekvapujúce štruktúry, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov, príjemne parfumované, dosahujú profesionálne výsledky, ktoré sú garantované najmodernejším výskumom v našich laboratóriách.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 12,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE Keratin šampón Benefit na farbené a poškodené vlas 300ml - popis

TAHE Keratín šampón Benefit na farbený poškodený vlas 300ml

Keratín šampón Tahe Benefit na farbené a poškodené vlasy, uchováva farbu intenzívnu a žiarivú.

TAHE Vám predstavuje radu BOTANIC, rad prípravkov s osobitou energiou a štýlom. Naša víťazná séria s exkluzívnymi formulami, obsahuje vysokú koncentráciu novo vyvinutých ingrediencií získaných z prírodných zdrojov. Prekvapujúce štruktúry, ktoré sú vhodné pre všetky typy vlasov, príjemne parfumované, dosahujú profesionálne výsledky, ktoré sú garantované najmodernejším výskumom v našich laboratóriách.

O čo ide ?

Súčasť TNS systému, obsahuje aktívny keratín a rastlinné bunky. Je určený pre vlasy farbené a poškodené. Má krémovú textúru, chráni vlasy pred stratou farby. Denným používaním zostáva farba intenzívna a žiarivá. Zanecháva vlasy čisté, hladké a extra lesklé.

Ako účinkuje?

Krémový šampón Tahe Benefit pomáha predchádzať vymývanie farby, je určený pre poničené a farbené vlasy.

Kedy ho používať: Vyvinutý pre časté umývanie

Výsledky: Vlasy sú hladké, živé, žiarivé, čisté a krásne lesklé

Návod na použitie:

Jemne vmasírujte do vlasov a nechajte pár minút pôsobiť. Opláchnite teplou vodou a postup zopakujte. Pridávanie keratínu do kozmetických prípravkov je nevyhnutné najmä v prípadoch, kedy dochádza k strate prírodného keratínu a poškodenia vlasovej kutikuly. Úbytok keratínu môže byť spôsobený nedostatočnou výživou, používaním agresívnych prípravkov, vplyvom zlého životného prostredia, pôsobením slnečného žiarenia a nakoniec aj vekom. Vlasy zoslabnú a vypadajú, sú krehké a mdlé. Keratín funguje ako výživa a utvára na vlasu ochranný film, ktorý vyživuje a opravuje štruktúru kutikuly a chráni vlasové vlákna pred poškodením spôsobeným fyzickými aj chemickými faktormi.

Príslušenstvo k produktu TAHE Keratin šampón Benefit na farbené a poškodené vlas 300ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Keratin šampón Benefit na farbené a poškodené vlas 300ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.