hľadaj tovar:  

TAHE Fixačný lak s keratinom CLEAN FIXATIVE ultra strong 250 ml

TAHE Fixačný lak s keratinom CLEAN FIXATIVE ultra strong 250 ml

Tahe Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratínom s veľmi silnou fixáciou, s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami. Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie a pohybu. Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy. Možno použiť na suché aj mokré vlasy. Po vysušení upraviť vlasy obvyklým spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať aj pred sušením do mokrých vlasov.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 16,50 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE Fixačný lak s keratinom CLEAN FIXATIVE ultra strong 250 ml - popis

Tahe Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratínom s veľmi silnou fixáciou, s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami. Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie a pohybu. Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy.  Možno použiť na suché aj mokré vlasy. Po vysušení upraviť vlasy obvyklým spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať aj pred sušením do mokrých vlasov.

Návod na použitie: Dokončovací spray na suché vlasy. Nastriekajte zo vzdialenosti cca 20-25 cm a nechajte uschnúť. Pre väčší objem nastriekajte na suché, alebo mokré vlasy už od korienkov. Ak spray nanesiete na vlhké vlasy, môžete hrebeňom vytvoriť špecifické tvary a nechať uschnúť. Používa sa ako dokončovací sprej na vlhké alebo suché vlasy pre uľahčenie úpravy nepoddajných, alebo veľmi jemných vlasov. Pomocou fixačného prípravku Clean Fixative Ultra Strong si môžete vytvoriť kučery, alebo vlny a v závislosti na požadovanom efekte možete použiť ako na vlasy mokré, tak suché.

Odolný proti vlhkosti.

Určený pre pravidelné denné používanie.


 

Príslušenstvo k produktu TAHE Fixačný lak s keratinom CLEAN FIXATIVE ultra strong 250 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Fixačný lak s keratinom CLEAN FIXATIVE ultra strong 250 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.