hľadaj tovar:  

TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

Tahe Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratínom s veľmi silnou fixáciou, s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami. Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie a pohybu. Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy. Možno použiť na suché aj mokré vlasy. Po vysušení upraviť vlasy obvyklým spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať aj pred sušením do mokrých vlasov.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 16,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml - popis

TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml extra silný

Tahe Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratínom s veľmi silnou fixáciou, s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami. Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie a pohybu. Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy.  Možno použiť na suché aj mokré vlasy. Po vysušení upraviť vlasy obvyklým spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať aj pred sušením do mokrých vlasov.

Výsledok: Vlasy spevní v perfektnom štýle. Vyčesanie - bezo zvyšku, takže vlas zostáva čistý a lesklý.

Návod na použitie: Dokončovací spray na suché vlasy. Nastriekajte zo vzdialenosti cca 20-25 cm a nechajte uschnúť. Pre väčší objem nastriekajte na suché, alebo mokré vlasy už od korienkov. Ak spray nanesiete na vlhké vlasy, môžete hrebeňom vytvoriť špecifické tvary a nechať uschnúť. Používa sa ako dokončovací sprej na vlhké alebo suché vlasy pre uľahčenie úpravy nepoddajných, alebo veľmi jemných vlasov. Pomocou fixačného prípravku Clean Fixative Ultra Strong si môžete vytvoriť kučery, alebo vlny a v závislosti na požadovanom efekte možete použiť ako na vlasy mokré, tak suché.

Odolný proti vlhkosti.

Určený pre pravidelné denné používanie.

Príslušenstvo k produktu TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.