hľadaj tovar:  

TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

Tahe Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratínom. Clean Fixative Strong Eko Spray zo silnou fixáciou s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami. Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie pohybu. Odolný voči vlhkosti..Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy. Možné použiť na suché ale i mokré vlasy. Po vysušení upravte vlasy štandardným spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať i pred fúkaním do mokrých vlasov.

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 14,90 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml - popis

TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

Tahe Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratínom. Clean Fixative Strong Eko Spray zo silnou fixáciou s čistým keratínom a aktívnymi materskými rastlinnými bunkami.

Dodáva vlasom objem a lesk bez zníženia fixácie pohybu. Odolný voči vlhkosti..Nezanecháva na vlasoch žiadne stopy. Možné použiť na suché ale i mokré vlasy. Po vysušení upravte vlasy štandardným spôsobom. Počas sušenia upravte do požadovaného tvaru. Môžete nastriekať i pred fúkaním do mokrých vlasov.

Výsledok: Vlasy spevní v perfektnom štýle. Vyčesaním sa zbytky ľahko odstránia, takže vlas zostane čistý a lesklý.

Návod k použitie: Ukončovací spray na suché vlasy. Nastriekajte lak zo vzdialenosti cca 20-25 cm a nechajte uschnúť.Pre väčší objem nastriekajte na suché vlasy alebo na mokré vlasy od korienkov. Pokiaľ lak nanášate na vlhké vlasy, môžete hrebeńom vytvoriť špecifické tvary a nechať uschnúť. Používa sa aj ako dokončovací spray na vlhké alebo suché vlasy pre uľahčenie úpravy nepoddajných alebo veľmi jemných vlasov. Pomocou fixačného prípravku Clean Fixative si môžete vytvoriť lokne, kučery alebo vlny v závislosti na požadovanom efekte použiť na mokrý alebo aj suchý vlas.

Určený na pravidelné denné použivanie.

Príslušenstvo k produktu TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinom 250ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.