hľadaj tovar:  

TAHE Beauty Box Face-Body-Hair /telo tvár vlasy/ 9 výrobkov

TAHE Beauty Box Face-Body-Hair /telo tvár vlasy/ 9 výrobkov

Beauty box obsahuje: TAHE GOLD šampón 125ml TAHE GOLD maska 125ml oplachová TAHE BOTANIC Miracle Treatment kúra s keratínom a rastlinnými bunkami 15 ml TAHE GOLD Treatment s keratínom a argánovým olejom ampulka 10ml TAHE BOTANIC ELITE HOME maska s keratínom 30 ml TAHE SATIN SFP 5 podkladový makeup 3v1 35ml TAHE VITAL Repair očný krém proti stárnutiu 30 ml TAHE IDOLE krém na ruky 40ml TAHE Lak na nechty červený 10ml

Kolekcia: TAHE
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 25,00 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

TAHE Beauty Box Face-Body-Hair /telo tvár vlasy/ 9 výrobkov - popis

 Šampón Tahe Keratin Gold s keratínom 125ml

Vynikajúci profesionálny šampón pre veľmi suché a silne poškodené vlasy. Obsahuje aktívny keratín a materské rastlinné kmeňové bunky. Pôsobí aj proti štiepeniu končekov.

 

Maska na vlasy Tahe Keratin Gold Mask 125ml

Keratínová maska ​​(zábal) na vlasy pre profesionálne i domáce použitie. Pre regeneráciu silne poškodených a suchých vlasov, ktoré potrebujú maximum starostlivosti a výživy. Keratínová maska​​Tahe Botanic GOLD Mask je súčasťou momentálne najúčinnejšieho a najdokonalejšieho regeneračného systému pre poškodené vlasy Tahe Botanic Gold. Dodá vlasom hĺbkovú regeneráciu, výživu a spevní suché a silne poškodené vlasy.

 

Starostlivosť o vlasy Tahe Keratin Gold Treatment  s Keratínom a Arganovým olejom 10ml

Tekuté zlato s keratínom a arganovým olejom, potláča známky starnutia vlasov, obnovuje hustotu, lesk, dodáva hebkosť a hladkosť. O čo ide ? "Tekuté zlato" s keratínom, aktívnymi rastlinnými bunkami a arganovým olejom. Bojuje proti známkam starnutia, posilňuje vlasy zvnútra, obnovuje ich prirodzenosť, energiu, hustotu, lesk a dodáva vlasom neuveriteľnú hladkosť a hebkosť.

 

TAHE Keratín Miracle 15 ml regeneračná kúra s kmeňovými bunkami pre zničené vlasy

Miracle keratín - vlasová výživa, ktorá oživuje poškodené vlasy. Výživný systém, ideálny pre všetky typy vlasov, znova vypĺňa medzibunkové štruktúry.

 

Domáca kúra na vlasy Tahe Elite Home 30ml

Je to ošetrenie vlasov pomocou keratínovej kúry Trionic a tekutého zlata. Je určené aj pre tých, ktorý si umývajú vlasy raz za týždeň. Intenzita ošetrenia 10% k udržaniu účinkov vlasového ošetrenia ELITE STRONG, alebo ELITE SALON doporučujeme pre domáce ošetrenie ELITE HOME. Prípravok program nepreruší a zaručí najlepší možný výsledok.. Keratín preniká hlboko do vlasového vlákna ako jeho autentická omladzujúca starostlivosť. Môže sa použiť aj samostatne keď kúra Elite nebola vykonaná.

 

TAHE IDOLE HAND CREAM SENSORIAL 24h Krém na ruky 40 ml pre hĺbkovú hydratáciu a uvoľnenie

Ultra hydratačné zloženie obohatené o ureu, antioxidanty (čistý vitamín C) a vitamíny E a B5. Pre hĺbkovú obnovu a uvoľnenie už po prvej aplikácii.

 

Tahe SATIN SFP 15 podkladový make-up 3 v 1 35ml
Podkladový make-up pre saténový efekt s UV faktorom 15.
 3 v 1:Kúra-oprava-podklad.Jednoliata textúra, permanentná hydratácia vytvára bezchybný efekt vďaka svojmu exkluzívnemu komplexu vitamínov. Vyživuje pokožku, rozžiari a zakryje nedokonalosti.

 

TAHE VITALREPAIR očný krém 30 ml

Očná kúra proti starnutiu s extraktom orchidea a sojového bioproteinu. Komplexný revitalizačný efekt pre oblasť okolo očí, zjemňuje pokožku, redukuje tmavé kruhy a zanecháva oči rozjasnené a viditeľne  mladšie.

 

Lak na nechty Tahe Black Nail Polish červený 10ml

Lak na nechty Tahe Black pre všetky typy nechtov aj make-upov. Odvážne, sofistikované a moderné farby s klasickými farbami.


Príslušenstvo k produktu TAHE Beauty Box Face-Body-Hair /telo tvár vlasy/ 9 výrobkov

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu TAHE Beauty Box Face-Body-Hair /telo tvár vlasy/ 9 výrobkov ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.