hľadaj tovar:  

STYLER CREME, 250 ml

STYLER CREME, 250 ml

Špeciálny masážny krém na podporu cirkulácie lymfy.Prevencia vzniku celulitídy

Kolekcia: Weyergans High Care AG
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 39,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

STYLER CREME, 250 ml - popis

 Vlastnosti 

STYLER CREME je účinný lymfodrenážny krém, ktorého cieľom je aktivácia lymfodrenážneho obehu, prevencia vzniku celulity a jej zmierňovanie. V ľahších prípadoch i jej odstránenie. Prostredníctvom obsahujúcich látok pôsobí priaznivo na žilový systém a spomaľuje tvorbu kŕčových žíl.

Použitie
Nanášame ho raz, alebo viackrát denne. Najvhodnejšie je ráno, po telesnom cvičení, športe, alebo tiež masáži, keď je pokožka prekrvená a je treba odvádzať metabolické splodiny. Krém rozotrieme špachtľou v tenkej vrstvičke po tele a ľahko ho vtierame do pokožky, zásadne smerom k srdcu. Môžeme k tomu použiť i špongiu, alebo masážnu rukavicu. Pri ošetrení celulity začíname na vnútornej strane stehien ktoré premasírujeme. Potom krém vtierame rovnými ťahmi (nekrúžiť) postupne od vonkajšej strany stehien smerom nahor k vnútornej strane, následne natrieme lýtka a nakoniec členky a chodidlá. Na hornej polovici tela nanesieme krém do podpazušia (premasírujeme lymfatické uzliny), natrieme ramená, ruky a prsia. Pri vtieraní premasírujeme i lymfatické uzliny v mieste prstov. I tu vedieme rovné ťahy od ramien smerom k srdcu.

Doplnkové ošetrenie s produktami Weyergans High Care Cosmetics
Účinok krému zvýši čistenie pokožky použitím proteínového prípravku BODY PEELING (raz týždenne) a pravidelné použitie telového mlieka BODY BALM. Redukciu tukových vankúšov podporí aplikácia prípravkov AE STICK. Tonizáciu a spevnenie ochabnutej pokožky na vnútornej strane stehien a bruchu dosiahneme pomocou prípravkov FORMULA AMPOULES, alebo FORMULA STICK, ktoré podporujú tiež regeneráciu jaziev a strií.

Poznámka
Denné používanie tohto krému účinne podporí ručnú a mechanickú lymfodrenáž (SLIDE STYLER, SPM Digital) a bráni vzniku a rozvoju celulity.

Príslušenstvo k produktu STYLER CREME, 250 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu STYLER CREME, 250 ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.