hľadaj tovar:  

STYLER CONTOURING BATH, 200 ml

STYLER CONTOURING BATH, 200 ml

Pena do kúpeľa k ošetreniu celulitídy

Kolekcia: Weyergans High Care AG
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 20,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

STYLER CONTOURING BATH, 200 ml - popis

 Vlastnosti 

STYLER COUNTOURING BATH je súčasťou diferencovaného ošetrenie celulity (DCB®) a podporný prostriedok k domácemu ošetreniu. Obsahuje koncentrovaný extrakt z brečtanu, ktorý je známy svojim lymfodrenážnym účinkom. Spolu s nadbytočnou tekutinou sa z tela odplavia metabolické splodiny a obraz pokožky sa viditeľne zlepšuje. Kúpeľ má charakteristickú vôňu rastlinného extraktu a zároveň relaxačný účinok. 

STYLER COUNTOURING BATH je doplnkový prípravok ku krému STYLER CREME, ktorý má pri pravidelnom používaní zabrániť vzniku celulitídy, prípade obmedziť jej rozvoj.

Použitie
Jedno balenie vystačí na 20 kúpeľov. Na jedno použitie potrebujeme 10 ml. prípravku, t.j. cca dva plné uzávery. Kúpeľ sa prevádza 2 – 3 krát týždenne, pri teplote vody 37 – 40 °C. Optimálna dĺžka kúpeľa je 15 minút. Základ starostlivosti o telo predstavuje pravidelný, jeden krát týždenne aplikovaný celotelový peeling a čistenie pokožky použitím proteínového prípravku BODY PEELING.
Po kúpeli použijeme prípravok STYLER CREME na celulitu. Na ošetrenie strií a ochabnutej pokožky použijeme vhodné prípravky z rady HIGH CARE.

Príslušenstvo k produktu STYLER CONTOURING BATH, 200 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu STYLER CONTOURING BATH, 200 ml ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.