hľadaj tovar:  

StretchRedux 150ml
StretchRedux 150ml
StretchRedux 150ml

StretchRedux 150ml

StretchReduxTM/MC redukuje strie StretchRedux je riešenie pre neželané strie (ktoré často vznikajú po schudnutí alebo pribratí na hmotnosti). StretchRedux napomáha prevencii strií počas prvých mesiacov tehotenstva a po pôrode obmedzuje a zmierňuje začervenanie pokožky. StretchRedux redukuje a zjemňuje strie po pôrode. StretchRedux nielen že vyhladzuje, zjemňuje strie a spôsobí ich vyblednutie, ale taktiež neutralizuje starnutie pokožky (antioxidačný účinok). Zloženie prípravku StretchRedux mení štruktúru pokožky so striami a obnovuje prirodzenú pružnosť, elastickosť a tonus pokožky.

Kolekcia: S.R.Innovative Products Inc., Canada
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 79,95 / ks
 
+ -
ks
Návrat

StretchRedux 150ml - popis

StretchReduxTM/MC redukuje strie

StretchRedux je riešenie pre neželané strie (ktoré často vznikajú po schudnutí alebo pribratí na hmotnosti). StretchRedux napomáha prevencii strií počas prvých mesiacov tehotenstva a po pôrode obmedzuje a zmierňuje začervenanie pokožky. StretchRedux redukuje a zjemňuje strie po pôrode. StretchRedux nielen že vyhladzuje, zjemňuje strie a spôsobí ich vyblednutie, ale taktiež neutralizuje starnutie pokožky (antioxidačný účinok). Zloženie prípravku StretchRedux mení štruktúru pokožky so striami a obnovuje prirodzenú pružnosť, elastickosť a tonus pokožky.

Pokyny: Pokožku dôkladne umyte vodou a mydlom a nechajte uschnúť. Prípravok dôkladne potraste, nastriekajte dostatočné množstvo na postihnutú oblasť a vmasírujte do pokožky pre lepšie vstrebanie. Odporúčanie: Aplikujte 2 až 3 razy denne. Strie vždy úplne pokryte prípravkom StretchRedux. Upozornenie: Zabráňte vniknutiu prípravku do očí. Prípravok je určený len na vonkajšie použitie. Prerušte používanie, ak sa vyskytne začervenanie alebo vyrážka. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Tento exkluzívny prípravok obsahuje: Aqua, výťažok z listov Aloe barbadensis, butylén glykol, butylén glykol (a) voda (a) cetyl hydroxyetylcelulóza (a) rutín (a) palmitoyl oligopeptid (a) palmitoyl tetrapeptid-7 (a) výťažok z Phaseolus Iunatus (fazuľa mesačná), PEG-8, PEG-40 hydrogénovaný ricínový olej, cocoyl sodný - aminokyseliny (a) sarozín (a) asparát draselný (a) asparát horečnatý, fenoxyetanol, alantoín, pantenol, sorbitol (a) výťažok z kvasníc, voda (a) glykozamínoglykány (a) sclerotium gum, hyaluronát sodný, olej z dreva Aniba rosaeodora (palisander), olej z Cymbopagon martini, olej z plodov Rosa canina, tetrasodium EDTA, olej z Lavandula angustifolia (levanduľa), glukonát mangánový, kyselina citrónová.

Vyrobené v Kanade.

S.R. Innovative Products Inc.

Montreal (QC) Canada H1K 3X3

www.stretchredux.com

StretchRedux © - 2007

spoločnosti S.R. Innovative Products Inc.

 

Sme výhradným dovozcom značky S.R. Innovative Products Inc. . Pre viac informácií o veľkoobchodnom cenníku nás kontaktujte na shopnet@shopnet.sk  alebo tel: +421 905 860 281

 

Príslušenstvo k produktu StretchRedux 150ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu StretchRedux 150ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.