hľadaj tovar:  

Annemarie Borlind prírodná kozmetika / Starostlivosť o zrelú pleť

 Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - Naturoyale

 NatuRoyale Biolifting - luxus z prírody pre zrelú pleť

 Vedecký pokrok v anti-aging starostlivosti. Nová prémiová starostlivosť o zrelú pleť  Vás presvedčí obsahom nového Biolifting komplexu, najvzácnejšími ingredienciami z prírody a hodnotnými vitamínmi. NatuRoyale Biolifting je výsledkom najnovšieho výskumu, vedy a vývoja založenom na prírode a biologickej vede. Exkluzívny Biolifting komplex obsahuje inovatívne rastlinné látky, ako sú biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová a hodnotné vitamíny, ktoré aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, vitalizujú metabolizmus a zvyšujú vlhkosť pleti. Stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu a redukujú vrásky na dlhodobo. Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom úcinku, ktorý spevňuje a vyhladzuje pleť v krátkom čase úplne prirodzeným spôsobom.
 
  Viditeľný liftingový účinok
 
  Vyhladzuje vrásky
 
  Prirodzene regeneruje pleť
 
  Stimuluje produkciu kolagénu
 
  Spevňuje pleť
 
  Optimalizuje tvorbu melanínu
 
 
Biela hľuzovka (white truffle) - je podzemná huba, ktorá rastie v hĺbke do 30 cm medzi koreňami stromov v symbiotickom vzťahu s prírodou a je ťažké ich nájsť. Čo robí biele hľuzovky tak cenné je, že sú extrémne zriedkavé a sú k dispozícii len pár mesiacov v roku. Hľuzovka je vzácnym darom prírody a vďaka svojej unikátnej symbiotickej povahe a prepojením s prírodou je nemožné ich pestovať, musia rásť vo voľnej prírode. Biela hľuzovka (tuber magnatum) je najdrahšia jedlá huba, často krát nazývaná „biely diamant“: 1 kg bielych hľuzoviek stojí až 9,000 eur, v Japonsku až do 15.000 eur. Biela hľuzovka obsahuje vysoký podiel dôležitých aminokyselín a rôzne skupiny B vitamínov. Biela hľuzovka taktiež liftinguje a spevňuje pleť, pôsobí ako prírodný botox. Táto megadávka minerálnych látok hydratuje, posilňuje a vyživuje pokožku. Tvorí film, ktorý chráni proti strate vlhkosti v pleti a napína ochabnutú pokožku. Výsledkom je pružná a elastická pokožka a dlhotrvajúca optimálna hydratácia.
 
Botanická kyselina hyaluronová (tremella fuciformis) - extrakt z čínskej huby fuciformis tremella má podobnú molekulárnu štruktúru ako kyselina hyalurónová a je preto botanickou alternatívou ku klasickej látke. Na pleti má tento extrakt tri účinky:

- vytvára ochranný film, ktorý vypĺňa a vyhladzuje vrásky

- viaže obrovské množstvo vody, čo zabezpečuje intenzívnu hydratáciu pleti zvnútra

- chráni proti voľným radikálom a zabraňuje tak predčasnému starnutiu.
 
Lupina (Lupinus Albus) je rastlina s nádhernými bielymi alebo modrastými kvetmi, ktoré rastú do hrota. Neskôr sa vytvoria dlhé struky, ktoré uzatvárajú ploché semená alebo fazule bohaté na bielkoviny a mastné kyseliny. Dôležitou substanciou v Lupine je lupeol, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu a taktiež vylepšuje kvalitu kolagénu. Tento dvojitý účinok posilňuje kožné tkanivo, zlepšuje pružnosť a elasticitu pleti a redukuje vrásky.
 
 
Paracress je vynikajúca anti-aging prísada. So svojimi cennými prísadami, paracress remodeluje pokožku a špeciálne pomáha obnovovať štruktúru pleti zvnútra von. Kolagénový reťazec je posilnený a delenie buniek je stimulované. Okamžite po prvej aplikácii, pevnosť pleti je viditeľne zlepšená a vrásky sú zredukované. Pravidelným užívaním zníži hĺbku vrások dlhodobo.
 
 Morský narcis / sand lily (pancratium maritimum) Morský narcis je typická púštna rastlina, ktorá našla spôsob ako prežiť v extrémnych klimatických podmienkach púšte a piesočnatých pobreží. Je to trvácna rastlina, ktorá prežije až niekoľko rokov a sezón dažďa alebo sucha. Táto rastlina prežíva vďaka vodných rezervoároch vo svojich listoch. Vitalita morského narcisu, ktorý kvitne v strede púšte v najkrutejších, najsuchších podmienkach intenzívne chráni a dodáva vlhkosť pleti. Účinné látky v morskom narcise majú normalizačný vplyv na pigmentáciu kože, čím predchádza vzniku pigmentových škvŕn. Redukuje prirodzenú ochrannú reakciu buniek na niekoľko vonkajších vplyvov ako je napríklad UV žiarenie, čo znižuje nekontrolovanú produkciu melanínu. Pleť vyzerá viac zjednotená a žiarivá.
 
Zanthalene - Szechuan pepper (zanthoxylum bungeanum) - pochádza z centrálnej čínskej provincie Sichuan, často krát nazývaný aj „Zanthalene“.  Szechuan pepper uvoľňuje napäté rysy pleťových kontúr pomocou presného zamerania na mechanizmus, ktorý je za to zodpovedný, redukuje vrásky a ukazuje okamžitý a dlhotrvajúci liftingový efekt. Zároveň znižuje svrbenie, uvoľňuje a upokojuje podráždenú pokožku. 
Výrobca:
     
stránkovanie:
stránkovanie:

najobľúbenejšie:


© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.