hľadaj tovar:  

Annemarie Borlind prírodná kozmetika / Starostlivosť o citlivú pleť

Prírodná kozmetika -ANNEMARIE BÖRLIND - ZZ Sensitive

 

 

ZZ SENSITIVE System Anti-Stress - citlivá pleť 


Citlivá a jemná pleť si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. ZZ SENSITIVE System Anti-Stress obsahuje dokonale nakombinované aktívne ingrediencie v produktoch tak pre mladú pleť* ako aj pre zrelú pleť**. ANNEMARIE BORLIND ponúka inovatívne produkty určené pre citlivú, jemnú pleť s obsahom prebiotických a probiotických komplexov. Tieto inovatívne komplexy sú založené na najnovších vedeckých výskumoch a know-how, čím sa stávajú prvými v prírodnom kozmetickom segmente, ktorí použili tieto ingrediencie v kozmetike. Keď je imunitný systém pleti narušený, môže to viesť k podráždeniu, iritáciam a začervenaniu. Inovatívny prebiotický a probiotický komplex reguluje prirodzenú obranyschopnosť, posilňuje pokožku, stabilizuje imunitný systém pleti a prináša flóru pokožky späť do rovnováhy.

Ukľudňuje podráždenie a zápal, redukuje začervenanie pleti, čím vlastne pomáha redukovať citlivosť pleti a buduje tak jej obranyschopnosť. Pocit pnutia vymizne, vzniká pocit uvolnenej a zrelaxovanej pleti. Dochádza k normalizácii citlivej pleti vďaka novej receptúre obohatenej o nové aktívne ingrediencie po prvý krát.

* MLADÁ PLEŤ do 30 +/-  Ochranný denný krém, Posilňujúci nočný krém
** ZRELÁ PLEŤ od 35 +/- Regeneračný denný krém, Regeneračný nočný krém, Regeneračný očný krém

  • Posilnenie citlivej pleti
  • Vytvára zdravú ochrannú bariéru pokožky
  • Stabilizuje imunitný systém pleti
  • Redukuje začervenanie, zápal a podráždenie pleti
  • Hydratuje a regeneruje
  • Osviežuje a uvolňuje pocity pnutia / system anti-stress
     

Hlavné zložky:

PREBIOTICKÝ A PROBIOTICKÝ KOMPLEX
Inovatívny prebiotický a probiotický komplex prináša kožnú flóru späť do rovnováhy. Normalizuje pokožku a podporuje rast prospešných baktérií, ktoré udržujú pokožku zdravú a v normalnej kondícii. Prostredníctvom normalizácie je citlivá pokožka pripravená na ďalšie kroky starostlivosti.

Oligosacharidy obsiahnuté v komplexe sú derovované zo šťavy yacón koreňa, červenej repy a kukurice, majú pozitívny vplyv na flóru pokožky, kým laktobacily stimulujú prirodzený imunitný systém pokožky. Baktérie mliečneho kvasenia napomáhajú imunite kožného systému, podporujú tvorbu peptidov, ktoré chránia kožné bunky a ničia škodlivé mikroorganizmy. Podporuje bunkovú obnovu a pokožka vyzerá hladšie. 

ZLATÁ ORCHIDEA
Zlatá orchidea je vďaka svojmu ukľudňujúcemu účinku používaná v tradičnej čínskej medicíne. Extrakty obsiahnuté v línii ZZ SENZITIVE pomáhajú regulovať prirodzenú hodnotu pH pokožky. To zlepšuje funkcie epidermy a vedie k redukcii citlivosti kožných podráždení. Použitie normalizačného a probiotického komplexu znamená, že vysoko účinná zlatá orchidea môže naplno využiť svoj účinok v starostlivosti o citlivú pleť.

BIELY VLČÍ BÔB

Bielý vlčí bôb vďaka svojím akívnym látkam má anti-agingový účinok. Lupeol v tejto rastline stimuluje kožné bunky k produkcii nového kolagénu a taktiež zlepšuje jeho kvalitu. Kontúry tváre sú spevnené. Tento duálny efekt posilňuje epidermálne tkanivo a redukuje jemné línie a vrásky. Jeho fixujúci efekt napomáha vylepšeiu kontúr tváre.

 

     
stránkovanie:
1
stránkovanie:
1

najobľúbenejšie:


© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.