hľadaj tovar:  

Spevňujúci pleťový gél 50 ml

Spevňujúci pleťový gél 50 ml

Spevňujúci pleťový gél určený pre ochabnutú pleť, zväčšené póry a ľahšiu kuperózu (popraskané žilky). Popraskané žilky sú pravidelným používaním viditeľne zminimalizované, štruktúra pleti je vylepšená.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 27,70 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Spevňujúci pleťový gél 50 ml - popis

POSILŇUJÚCA INTENZÍVNA STAROSTLIVOSŤ

Spevňujúci. Vyhladzujúci. Zjemňujúci.

Spevňujúci pleťový gél určený pre ochabnutú pleť, zväčšené póry a ľahšiu kuperózu (popraskané žilky). Tento ľahký nepremasťujúci gél okamžite vytvára hladšiu a pevnejšiu pokožku. Iskerník minimalizuje popraskané kapiláry a preventívne pôsobí proti ich vzniku. Vysoko účinné prírodné ingrediencie vyhladzujú pleť, dodávajú pleti pevnosť a minimalizujú výskyt červených žiliek a preventívne pôsobia proti vzniku nových. Popraskané žilky sú pravidelným používaním viditeľne zminimalizované, štruktúra pleti je vylepšená.

  • spevňuje a vyhladzuje pleť
  • minimalizuje popraskané žilky

Hlavné zložky: Extrakt prasličky, Extrakt z hamamelu virgínskeho, Iskerník, Prírodné substancie z bieleho šampiňónu (spevňujúci a sťahujúce účinky), Lastovičník (pomáha rozptýliť mierne krvné nahromadenie v žilkách) Baobab extrakt, kyselina mliečna

Aplikácia:

Naneste denne ráno a večer na vyčistenú pokožku. Potom aplikujte denný, alebo nočný krém podľa typu pleti. Gél sa rýchlo a ľahko absorbuje do pokožky.

 

Príslušenstvo k produktu Spevňujúci pleťový gél 50 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Spevňujúci pleťový gél 50 ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.