hľadaj tovar:  

Pura Soft Q10 protivráskový, hydratačný krém 50 ml

Pura Soft Q10 protivráskový, hydratačný krém 50 ml

Vhodné pre všetky typy pleti, 24 hodinový hydratačný a protivráskový krém s Q 10 dodáva pleti intenzívnu ochranu a hydratáciu počas celého dňa. Bohatá kombinácia vybraných rastlinných extraktov a olejov ako aj koenzým Q10 spolu s vitamínom E intenzívne hydratujú pleť, chránia ju proti škodlivému UV žiareniu a predchádzajú predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému vonkajšími environmentálnymi vplyvmi. Pleť si zanecháva prirodzenú rovnováhu. Ideálny aj ako podklad pod make-up.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 20,50 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Pura Soft Q10 protivráskový, hydratačný krém 50 ml - popis

ANNEMARIE BÖRLIND - PURA SOFT Q 10 - protivráskový, hydratačný krém

Vhodné pre všetky typy pleti, 24 hodinový hydratačný a protivráskový krém s Q 10 dodáva pleti intenzívnu ochranu a hydratáciu počas celého dňa.

Bohatá kombinácia vybraných rastlinných extraktov a olejov ako aj koenzým Q10 spolu s vitamínom E intenzívne hydratujú pleť, chránia ju proti škodlivému UV žiareniu a predchádzajú predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému vonkajšími environmentálnymi vplyvmi. Pleť si zanecháva prirodzenú rovnováhu. Ideálny aj ako podklad pod make-up.

Intenzívne hydratuje a chráni

Predchádza predčasnému starnutiu

Hlavné zložky:

Q10, Arašidový olej, Vosk z ruží - Zanecháva pleť hodvábne jemnú, Extrakt z uhorky, Sorbitol, mikronizovaný titanium Dioxide (UVA + UVB filter) - Chráni proti predčasnému starnutiu spôsobenému UV žiarením a ekologickým dopadom, Vitamín E.

Certifikát EcoControl  zaručuje, že všetky produkty sú 100% bez PEG, parafínov, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenin, syntetických vôní a farbív.  Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.

Príslušenstvo k produktu Pura Soft Q10 protivráskový, hydratačný krém 50 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Pura Soft Q10 protivráskový, hydratačný krém 50 ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.