hľadaj tovar:  

Pleťový spevňujúci gél 50 ml

Pleťový spevňujúci gél 50 ml

Vhodné pre ochabnutú pleť, zväčšené póry a popraskané žilky (zväčšené kapiláry). Spevňuje a vyhladzuje kontúry pleti, minimalizuje popraskané kapiláry. Vysoko účinné prírodné ingrediencie vyhladzujú pleť, dodávajú pleti pevnosť a minimalizujú výskyt červených žiliek a preventívne pôsobia proti vzniku nových. Popraskané žilky sú pravidelným používaním viditeľne zminimalizované, štruktúra pleti je vylepšená. Aplikujte denne ráno a večer na vyčistenú pokožku. Potom aplikujte denný alebo nočný krém podľa typu pleti. Gél sa rýchlo a ľahko absorbuje do pokožky.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 27,70 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Pleťový spevňujúci gél 50 ml - popis

ANNEMARIE BÖRLIND - Pleťový spevňujúci gél

Vhodné pre ochabnutú pleť, zväčšené póry a popraskané žilky (zväčšené kapiláry). Spevňuje a vyhladzuje kontúry pleti, minimalizuje popraskané kapiláry.

Vysoko účinné prírodné ingrediencie vyhladzujú pleť, dodávajú pleti pevnosť a minimalizujú výskyt červených žiliek a preventívne pôsobia proti vzniku nových.  Popraskané žilky sú pravidelným používaním viditeľne zminimalizované, štruktúra pleti je vylepšená.

Aplikujte denne ráno a večer na vyčistenú pokožku. Potom aplikujte denný alebo nočný krém podľa typu pleti. Gél sa rýchlo a ľahko absorbuje do pokožky.

Spevňuje a vyhladzuje pleť

Minimalizuje popraskané žilky

Hlavné zložky:

Extrakt prasličky, Extrakt z hamamelu virgínskeho, Prírodné substancie z bieleho šampiňónu (spevňujúci a sťahujúce účinky), Lastovičník (pomáha rozptýliť mierne krvný nahromadenie) Baobab extrakt, kyselina mliečna

Certifikát EcoControl  zaručuje, že všetky produkty sú 100% bez PEG, parafínov, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenin, syntetických vôní a farbív.  Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.

Príslušenstvo k produktu Pleťový spevňujúci gél 50 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Pleťový spevňujúci gél 50 ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.