hľadaj tovar:  

Opaľovací Anti-aging DNA Protect krém SPF30 50ML

Opaľovací Anti-aging DNA Protect krém SPF30 50ML

Opaľovací anti-aging DNA Protect krém ponúka vysokú ochranu pred slnečným žiarením ako aj aktívnu ochranu buniek a DNA. Je vhodný pre pokožku vystavenú vystavenú nebezpečnému slnečnému UV žiareniu a pokožke trpiacej pigmentovými škvrnami.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 31,50 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Opaľovací Anti-aging DNA Protect krém SPF30 50ML - popis

OPAĽOVACÍ ANTI-AGING DNA PROTECT KRÉM SPF30

SUN Slnečná ochrana

CHRÁNI. OPRAVUJE. POSILŇUJE.

Prírodný protistarnúci opaľovací krém DNA Protect s ochranným faktorom SPF 30 od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND poskytuje pokožke vysokú ochranu pred slnečným žiarením a zároveň aktívnu ochranu kožných buniek až na úrovni DNA.

Jeho spoľahlivá a bezpečná ochrana s ochranným faktorom SPF 30 proti škodlivým slnečným UVA i UVB lúčom spĺňa najnovšie štandardy Európskej komisie proti UVA a UVB žiareniu.

Tento výnimočný kozmetický produkt obsahuje prírodný komplex DNA-Protect, ktorý bol v našich Börlindských laboratóriách špeciálne vyvinutý na ochranu pokožky vystavenej nebezpečnému UV žiareniu a na ochranu pokožky s pigmentovými škvrnami. Tento komplex výnimočných rastlinných ingrediencií dokáže neutralizovať kyslíkové radikály, ktoré sa tvoria vplyvom UV žiarenia, chráni kožné bunky proti oxidačnému stresu a pomáha naprávať ich DNA, čím minimalizuje poškodenie buniek* a tvorbu pigmentácií.

Opaľovací krém DNA Protect SPF 30 zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a posilňuje jej prirodzený obranný mechanizmus. DNA kožných buniek je tak lepšie chránená v prípadoch zvýšeného vystavovania kože UV žiareniu.

Rastlinné ingrediencie ako vitamín E a extrakt z riasy kombu v tomto kozmetickom produkte posilňujú odolnosť a obrany schopnosť kože. Anti-aging komplex chráni proti predčasnému starnutiu pokožky spôsobené UV žiarením. Mladistvé vyžarovanie je tak uchované na dlhšiu dobu.

  • Bezpečne a spoľahlivo chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením až na úrovni DNA
  • Je mimoriadne vhodný pre ľudí s pigmentovými škvrnami
  • Chráni kožné bunky pred oxidačným stresom a tvorbou pigmentových škvŕn vplyvom UV žiarenia
  • Zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a posilňuje prirodzený obranný mechanizmus kože

 

Aplikácia:

Krém naneste pred pobytom na slnku. Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku. Krém chráni pokožku proti slnečnému žiareniu. Je vodeodolný, preto pri pobyte vo vode ho  aplikujte znova  podľa potreby. 

*Ako UV žiarenie poškodzuje  DNA buniek?
Vedci zistili, že UV žiarenie (predovšetkým typu A) poškodzuje DNA kožných buniek a podieľa sa na vzniku génových mutácií, ktoré môžu zohrávať rolu pri vzniku rakoviny kože. UV žiarenie totiž preniká až do kožných buniek a tam poškodzuje reťazec DNA, čo sa prejaví tvorbou nevhodnej väzby medzi jednotlivými stavebnými prvkami DNA v rámci jedného vlákna DNA reťazca. To môže mať za následok hromadenie mutácií, tie neskôr môžu viesť až k nekontrolovateľnému deleniu buniek a k potenciálnej tvorbe nádoru.

 

Príslušenstvo k produktu Opaľovací Anti-aging DNA Protect krém SPF30 50ML

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Opaľovací Anti-aging DNA Protect krém SPF30 50ML ?© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.