hľadaj tovar:  

Mon Platin Maska na vlasy s medom a olivovým olejom 100ml

Mon Platin Maska na vlasy s medom a olivovým olejom 100ml

xkluzívna maska vyvinutá pomocou pokročilej technológie na ošetrenie a starostlivosť o vlasy suché, poškodené, farbené alebo so sklonom k štiepeniu končekov.

Kolekcia: Mon Platin
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 10,99 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Mon Platin Maska na vlasy s medom a olivovým olejom 100ml - popis

Exkluzívna maska vyvinutá pomocou pokročilej technológie na ošetrenie a starostlivosť o vlasy suché, poškodené, farbené alebo so sklonom k štiepeniu končekov. Obsahuje jedinečnú kombináciu pokrokových prísad s prídavkom materskej kašičky, medu, propolisu a olivového oleja. Vlasom, ktoré boli podrobené chemickému ošetreniu, dodáva silný ochranný obal, mimoriadny lesk a špeciálnu vlhkosť. Obsahuje provitamín B5 a vitamín E. 

Ošetrenie – pre rýchlu a bezpečnú renováciu vlasov po chemickom ošetrení. Významne sa podieľa na pevnosti a zdraví každého jedného vlasu. Obohacuje ich o aminokyseliny a mastné kyseliny pre ošetrenie a očistu pokožky i vlasov.

Vzhľad – dodáva zdravý lesk a revitalizuje vlasy. 
Pocit zdravia – zanecháva vlasy hebké a jednoducho rozčesávateľné, s pridaným bonusom exotickej a osviežujúcej vône. 
Ochrana – maximálna ochrana s radiačnými filtrami.

Použitie: použite na začiatku každého ošetrenia na chemickej báze, dvakrát do týždňa (v priebehu 2 mesiacov). Po ošetrení používajte podľa potreby.

Objem: 100ml, 500ml

Príslušenstvo k produktu Mon Platin Maska na vlasy s medom a olivovým olejom 100ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Mon Platin Maska na vlasy s medom a olivovým olejom 100ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.