hľadaj tovar:  

Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 100ml

Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 100ml

Veľmi efektívna, liečivo pôsobiaca a zvláčňujúca vlasová maska navrhnutá tak, aby uzdravila zničené a farbené vlasy.

Kolekcia: Mon Platin
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 12,99 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 100ml - popis

 Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 

Veľmi efektívna, liečivo pôsobiaca a zvláčňujúca vlasová maska navrhnutá tak, aby uzdravila zničené a farbené vlasy. Dodáva vlasom vláčnosť, hebkosť a vitalitu. Má unikátne zloženie, pozostávajúce zo zmesi exkluzívnych a zlepšených silikónov, olivového oleja a hodvábnych proteínov, v kombinácii s materskou kašičkou a rastlinnými esenciami (granátové jablko a zelený čaj, ktoré predchádzajú oxidácii). Pôsobí preventívne pred elektrizáciou vlasov. Unikátne v tomto komplexe sú aj esencie čierneho kaviáru a oleje rakytníka rešetliakového, ktoré tvoria najnovšiu a najefektívnejšiu ochranu pre zničené a farbené vlasy.

Použitie: potrebné množstvo masky rovnomerne votrite do čistých, uterákom vysušených vlasov. Nechajte pôsobiť minimálne 5 minút a opláchnite. Pre intenzívny účinok nechajte masku vo vlasoch pôsobiť 20 minút v teple. Odporúčame zabaliť do igelitovej čiapky, alebo alobalu a následne do turbanu.

Objem: 100ml,500ml

Príslušenstvo k produktu Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 100ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Mon Platin Maska na vlasy s čiernym kaviárom 100ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.