hľadaj tovar:  

Mon Platin Maska na vlasy Classic 500ml

Mon Platin Maska na vlasy Classic 500ml

Exkluzívna maska pre ošetrenie a zlepšenie zničených, farbených alebo zosvetlených vlasov. Vhodná tiež pre dlhé, farbené vlasy, vyžadujúce špeciálnu výživu. Dodáva vlasom hojnú dávku vitamínov B5 a E a obohacuje ich o prirodzené prísady v starostlivosti o vlasy. Zanecháva vlasy jemné a ľahko rozčesávateľné. Vlasy sú hebké a zdravé, so sviežou vôňou. Obsahuje slnečné filtre, ktoré chránia pred poškodením vlasov slnkom a externými faktormi.

Kolekcia:
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 19,89 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Mon Platin Maska na vlasy Classic 500ml - popis

Exkluzívna maska pre ošetrenie a zlepšenie zničených, farbených alebo zosvetlených vlasov. Vhodná tiež pre dlhé, farbené vlasy, vyžadujúce špeciálnu výživu. Dodáva vlasom hojnú dávku vitamínov B5 a E a obohacuje ich o prirodzené prísady v starostlivosti o vlasy. Zanecháva vlasy jemné a ľahko rozčesávateľné. Vlasy sú hebké a zdravé, so sviežou vôňou. Obsahuje slnečné filtre, ktoré chránia pred poškodením vlasov slnkom a externými faktormi.

 

Použitie: Dvakrát týždenne počas prvých troch mesiacov ošetrovania. Neskôr podľa potreby (maximálne dvakrát týždenne). Ako doplnkovú starostlivosť odporúčame použiť šampón-classic na suché a farbené vlasy.

Obsah: 500ml

Príslušenstvo k produktu Mon Platin Maska na vlasy Classic 500ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Mon Platin Maska na vlasy Classic 500ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.