hľadaj tovar:  

Hľadáte tiež ako: Lipboost, zvačšenie pier

LIPplus Booster
LIPplus Booster

LIPplus Booster

NAJNOVŠÍ PRODUKT! S LIPplus začína nová éra zväčšovania objemu jednoduchým použitím balzamu na pery. Počas niekoľkých minút budú vaše pery väčšie, plnšie a okúzlia zmyselným leskom. Budú vyzerať nádherne, stanú sa príjemné, mäkké, atraktívne červené, bez vrások a sexy.

Kolekcia: Facederma
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 19,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

LIPplus Booster - popis

S LIPplus začína nová éra zväčšovania objemu jednoduchým použitím balzamu na pery. Počas niekoľkých minút budú vaše pery väčšie, plnšie a okúzlia zmyselným leskom. Budú vyzerať nádherne, stanú sa príjemné, mäkké, atraktívne červené, bez vrások a sexy.

Malou snahou dosiahnete fantastickú výsledok, stačí použiť LIPplus rovnako ako lesk na pery alebo Váš obľúbený rúž. Nechajte LIPplus pôsobiť asi štyri minúty, počas ktorých nedávajte pery k sebe, aby nedošlo k potlačeniu prirodzenej stimulácie metabolizmu a krvného obehu. LIPBOOST (LIP-plus) môžete používať každodenne tak často, ako len budete chcieť.

Aplikácia: Jemné, príjemné, výživné sérum s aplikátorom na pery.

Plný účinok pre pné pery.

Niacín je vitamín rozpustný vo vode, ktorý patrí ku skupine vitamínov B. Niacín je dôležitý pre regeneráciu a dostatočnú úroveň vlhkosti pokožky. Platí to samozrejme aj pre pery. Niacín podnecuje pokožku k obnove. Naviac posilňuje zdravie buniek a štruktúru pokožky. Cez LIPplus Booster dokáže niacín jednoducho a rýchlo vniknúť do pokožky pier a uvolniť v nej svoje regenerujúce účinné látky. Niacín má okrem toho rozhodujúci podiel na telu vlastnej tvorbe kolagénu a spevňuje jemné línie. Pri pravidelnom používaní sú pery po štyroch týždňoch plnšie a zmyselnejšie.
Kolagén je dôležitým proteínom, ktorý sa v organizme vyskytuje okrem iného vo väzivovom tkanive a v pokožke. Kolagén dodáva pokožke pevnosť a pružnosť a zabezpečuje jej tým zdravý a vitálny vzhľad. S pribúdajúcim vekom elastickosť pokožky klesá – platí to aj pre pery.
LIPplus Booster pôsobí jemne a bez plastickej chirurgie proti tomuto procesu starnutia – s prekvapivo krásnym výsledkom!

 

Príslušenstvo k produktu LIPplus Booster

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu LIPplus Booster ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.