h?adaj tovar:  

TAHE - špeciánka vlasová kozmetika / KERAFUSION

 BENEFITY – VÝSLEDKY A VÝHODY

Prirodzene rovné vlasy 
Vlasy bez poškodenia - ozdravené
Hladkosť vlasov
Lesk vlasov
Mäkkosť vlasov
Vlasy plné objemu

Rovnako ako vaša koža tak i vlasy sa skladajú z keratínu a lipidov, ktoré sa podieľajú na 
zachovaní základných funkcií štruktúry a pružnosti. Nedostatok esenciálnych prvkov môže znamenať, že vlasy začnú trpieť a stávajú sa zraniteľnými voči vonkajším agresorom.
KERAFUSION Tahe z je a bol vyvinutý na opravu každého vlákna vlasov.  Podľa jeho úrovne poškodenia, opravuje vlas, pokožku s kombinovaným pôsobením keratínu, tekutého zlata a tanínu. 
Spojenie týchto troch účinných látok pracuje na reštrukturalizácii a narovnáva molekuly vlasu tým, že vytvorí nový proteín reťazca, tak, aby mala kúra hlbší a dlhší trvajúci účinok.

 

Tekuté zlato ORO - najdrahšie oleje  na svete. Olej má regeneračné, vyživujúce, hydratačné a tepelne izolačné vlastnosti, 
a je vysoko cenený pre STI antioxidačné účinky a schopnosti obnoviť vlasové vlákna. 

Keratín pôsobí ako hydratačná formula, ktorá vytvára ochrannú fóliu vo vlase a zabezpečuje udržiavanie a opravu štruktúry kutikuly vlasu. Ochraňuje vlasové vlákna pred poškodením 
spôsobené fyzikálnymi a chemickými prostriedkami.

TANINOS  Polyfenoly z rastlinného pôvodu, nájdené v kôre z duba, gaštanu a nedozretých plodov. Na základe molekulárnej reštrukturalizácie pracuje vo vlasoch a tvorí nové proteínové reťazce.

Výrobca:
     
stránkovanie:
stránkovanie:


2010 - 2017 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.