hľadaj tovar:  

Hyalurónové hydratačné ampule 7x2ml

Hyalurónové hydratačné ampule 7x2ml

Hyalurónové hydratačné ampule hydratujú, omladzujú a revitalizujú. Dvojitá forma kyseliny hyalurónovej dodáva pokožke extra dávku vlhkosti. Intenzívne ju hydratuje a vypĺňa jemné línie a vrásky vzniknuté z dôvodu dehydratácie. Pokožka vyzerá hladšie, sviežo a vitálne.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 18,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Hyalurónové hydratačné ampule 7x2ml - popis

 

ŠPECIÁLNA STAROSTLIVOSŤ

HYDRATUJÚ. OMLADZUJÚ. REVITALIZUJÚ.

Prírodné hyalurónové hydratačné ampule od kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND predstavujú extra dávku hydratácie pre nedostatočne hydratovanú pleť. Sklenené ampulky obsahujú dvojitú formu unikátnej botanickej kyseliny hyalurónovej. Hydratujú, omladzujú a revitalizujú pleť. Vypĺňajú jemné línie a vrásky vzniknuté dehydratáciou. Pokožka po ich používaní pôsobí hladšie, mladšie a sviežejšie.

  • Intenzívne hydratujú nedostatočne hydratovanú pleť
  • Okamžite vypĺňajú a vyhladzujú vrásky spôsobené dehydratáciou pleti
  • Pokožka je hladšia, mladšia a sviežejšia

Vďaka svojej tekutejšej konzistencii sú vhodné aj pre zmiešanú a mastnú pleť s potrebou hydratácie. Tento kozmetický prípravok je vhodný pre pleť od 25. rokov.

Aplikácia:

Položte rozdeľovaciu pomôcku na sklenenú ampulku a odlomte hrot ampulky. Ampulky otvárajte len lámacím prostriedkom. Obsah naneste na očistenú tvár, krk a dekolt. Podľa potreby následne aplikujte denný alebo nočný krém podľa typu pleti.  Vyhnite sa priamemu kontaktu medzi okrajom zlomenej ampulky a pokožkou. Len na vonkajšie použitie. Obsah ampulky použite ihneď po otvorení. Ampulky uchovávajte mimo dosahu detí.

Príslušenstvo k produktu Hyalurónové hydratačné ampule 7x2ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Hyalurónové hydratačné ampule 7x2ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.