hľadaj tovar:  

HAIRPLUS
HAIRPLUS

HAIRPLUS

Hairplus je rastový fluid na rast mihalníc a obočia. Pri jeho každodennom používaní Hairplusu vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa vám predlžia, sú hrubšie a hustejšie.

Kolekcia: Facederma
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 89,00 €
Teraz ušetríte: 9,00 €
Cena s DPH: 80,00 / ks
 
Vyberte si darček:
 Maska na spanie Travelwear brown v hodnote 13,90 eur

Príjemnosť spánku, to sú benefity tejto masky, ktorá svojim elegantným vzhľadom poteší, jemnosťou pohladí a počas Vášho spánku pomôže pokožke v budovaní svojej obrany voči prostrediu, čím ju dokonale pripraví na ďalší deň. 

 Dočasné tetovanie TattooYourself Set v hodnote 7,00 EUR

Tetovacie šablóny s malým aplikátorom, na 20-30 použití. Viacero motívov aj farieb. Kompletný set.

 
+ -
ks
Návrat

HAIRPLUS - popis

Spôsob fungovania

Hlavná účinná látka prípravku sú vysokoaktívne biopeptidy, ktoré priamo podporujú rast vašich mihalníc a obočia. Hairplus stimuluje práceschopnosť vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál. Biopeptidy v prípravku posilňujú vlasovú štruktúru vašich mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov. Vďaka vitamínom A, C a E je pokožka okolo vašich mihalníc a obočia vyživovaná a chránená pred škodlivými vplyvmi okolia. Ženšenový extrakt obsiahnutý v prípravku podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vašich vlasových folikulov sa dá maximalizovať. Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky sú ďalšie obsahové zložky prípravku, ktoré folikuly oživujú, robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

Absolútne bezpečné použitie

Hairplus sa používa lokálne. Dávajte, prosím, pozor na to, aby ste ho nanášali vždy správne a aby sa vám nedostal do očí. Klinické štúdie a mnoho svedectiev našich zákazníčok ukazujú, že k vedľajším účinkom nedochádza. Jedna fľaštička prípravku s 4,5 ml stačí na 10 – 12 dvanásť týždňové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia. Používanie viackrát denne nevedie k žiadnemu ďalšiemu zvýšeniu rastu. Odporúčaná aplikácia jedenkrát denne postačuje.

   

Príslušenstvo k produktu HAIRPLUS

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu HAIRPLUS ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.