hľadaj tovar:  

Podsekcie:

Gél po holení 50 ml

Gél po holení 50 ml

Gél po holení vhodný pre mastnú pleť s rozšírenými pórmi a začervenalú pleť s tendenciou popraskaných žiliek. Tento osviežujúci gél po holení má spevňujúce a vyhladzujúce účinky. Prírodný anti-ageing komplex hydratuje pleť a chráni ju proti predčasnému starnutiu a nebezpečným vonkajším vplyvom prostredia. Redukuje nadmerné červenanie pleti a popraskané žilky. Extrakt z koreňa sladkého dreva, extrakt zo stromu baobab a witch hazel majú protizápalové, upokojujúce a spevňujúce účinky. Lastovičník pomáha rozptýliť nahromadenú krv. Aplikujte ráno a večer na vyčistenú alebo oholenú pleť.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 23,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Gél po holení 50 ml - popis

FOR MEN  - Gél po holení

Gél po holení vhodný pre mastnú pleť s rozšírenými pórmi a začervenalú pleť s tendenciou popraskaných žiliek. Tento osviežujúci gél po holení má spevňujúce a vyhladzujúce účinky. Prírodný anti-ageing komplex hydratuje pleť a chráni ju proti predčasnému starnutiu a nebezpečným vonkajším vplyvom prostredia. Redukuje nadmerné červenanie pleti a popraskané žilky. Extrakt z koreňa sladkého dreva,  extrakt zo stromu baobab a witch hazel majú protizápalové, upokojujúce a spevňujúce účinky. Lastovičník pomáha rozptýliť nahromadenú krv. Aplikujte ráno a večer na vyčistenú alebo oholenú pleť. 
 
Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách.
 
Špeciálny tip: Pre dodatočnú starostlivosť doporučujeme Annemarie Borlind For Men Balzam po holení a For Men Protistarnúci revitalizačný krém.

Príslušenstvo k produktu Gél po holení 50 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Gél po holení 50 ml ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.