hľadaj tovar:  

ENZÝMOVÝ PEELING 30g

ENZÝMOVÝ PEELING 30g

Peeling vďaka enzýmom v aktívnej forme výrazne zjemňuje a omladzuje pleť. Pre jasný, žiarivý a rovnomernejší vzhľad pokožky. Vhodný aj na citlivú pokožku.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 27,90 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

ENZÝMOVÝ PEELING 30g - popis

 

PEELINGY

HĹBKOVO ČISTÍ. ZJEMŇUJE. VYHLADZUJE.

Prírodný peeling od kozmetickej značky ANNEMARIE BÖRLIND v inovatívnej práškovej forme bez mechanických peelingových častíc dokonalo a do hĺbky čistí pokožku. Aktívne rastlinné enzýmy uvoľňujú odumreté kožné bunky a aktivujú revitalizáciu existujúcich.  Navyše výrazne zjemňujú, vyhladzujú a omladzujú pleť. Tá je po jeho aplikácii viditeľne zamatovo hebká, hladká, rozjasnená a zbavená nerovností. Bio aloe vera z certifikované-ho poľnohospodárstva navyše pokožku pri každom použití peelingu zásobí dôležitými aminokyselinami, vitamínmi a minerálmi. Kozmetický produkt je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. 

Aplikácia:

Používajte každodenne ráno a/alebo večer po umytí pleti a odlíčení. Nasypte si trochu prášku do dlane, speňte ho v dlani v malom množstve vody, potom naneste na navlhčenú tvár a nechajte približne 1 minútu pôsobiť. Následne opláchnite vodou. Vydrží až 100 aplikácií. Enzýmový peeling plnohodnotne nahradí akýkoľvek iný čistiaci prípravok na pleti. Je vhodný aj na čistenie nalíčenej pleti. Pokračujte v starostlivosti o pleť obvyklým spôsobom alebo podľa potreby použite pleťovú masku.

Príslušenstvo k produktu ENZÝMOVÝ PEELING 30g

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu ENZÝMOVÝ PEELING 30g ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.