h?adaj tovar:  

TAHE - Ň°peci√°nka vlasov√° kozmetika / ELITE TRIONIC KERATIN

    

ELITE TRIONIC KERATIN - NOVINKA NA TRHU - PREVRATN√Ā TECHNOL√ďGIA! 

Pon√ļkame V√°m t√ļto jedineńćn√ļ radu produktov ktor√° je urńćen√° na ozdravenie , ńćiastońćn√© narovnanie a uhladenie vlasov. T√°to jedineńćn√° technol√≥gia bola vyvinut√° na ozdravenie vlasov a uhladenie. 


ELITE TRIONIC KERATIN program neobsahuje Ňĺiaden Formaldehyd. T√°to technol√≥gia je v√Ĺnimońćn√° v tom , Ňĺe sa nemus√≠ zaŇĺehńĺovaŇ• na vysokej teplote ako pri technol√≥gii Brazilsk√©ho Kerat√≠nu. NemoŇĺno tieto technol√≥gie porovn√°vaŇ• lebo ide √ļplne o in√ļ formu lieńćby a narovnania vlasov. 
Trionic Keratin znamen√° v podstate to, Ňĺe kerat√≠n z√≠skavan√Ĺ z pr√≠rodn√Ĺch zdrojov je syntetizovan√Ĺ pomocou trojit√©ho chemicko-fyzik√°lneho procesu ńćo je z√°sadou pre dosiahnutie maxim√°lnej fix√°cie do naŇ°ich /ńĺudsk√Ĺch/ vlasov. Jedn√° sa o proces, po ktorom si kerat√≠n nesie akt√≠vny n√°boj vńŹaka princ√≠pu spracovania kerat√≠nu, ktor√© je zakonńćen√© ioniz√°ciou. Takto upraven√Ĺ kerat√≠n je maxim√°lne zluńćiteńĺn√Ĺ s vlasom a naviac je vńŹaka svojmu n√°boju vo vlasoch pevne zafixovan√Ĺ.

Pokiańĺ vyuŇĺ√≠vate vŇ°etky pr√≠pravky TAHE ELITE programu s√ļ vaŇ°e vlasy st√°le v perfektnej kond√≠cii. 

V√Ĺrobca:
     
str√°nkovanie:
str√°nkovanie:


© 2010 - 2017 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.