hľadaj tovar:  

Cannaderm Thermolka – hrejivé mazanie na svaly a kĺby 200 ml

Cannaderm Thermolka – hrejivé mazanie na svaly a kĺby 200 ml

Thermolka hrejivé mazanie je masážny gél určený k aplikácii na pokožku pri problémoch s natiahnutým chrbtom, svalovej únave, stuhnutými kĺbmi a tiež pri problémoch so „studenými“ končatinami pri ich nedostatočnom prekrvovaní. Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu zo štipľavých papričiek zaručuje výrazný zahrievací efekt, ktorý ešte zosilníte infralampou alebo zahriatím ošetrovaného miesta. Zahrievací efekt thermolky je možné využiť všade, kde je odporúčané suché teplo a tiež pre celkové zahriatie svalov pred športom či pred dlhším pobytom v chlade.

Kolekcia: CANNABIS Pharma-derm
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Stará cena: 8,90 €
Teraz ušetríte: 1,90 €
Cena s DPH: 7,00 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Cannaderm Thermolka – hrejivé mazanie na svaly a kĺby 200 ml - popis

Konopné mazanie s hrejivým efektom pre svaly, chrbát, kĺby.

Je masážny gél určený k aplikácii na pokožku pri problémoch s natiahnutým chrbtom, svalovej únave, stuhnutými kĺbmi a tiež pri problémoch so „studenými“ končatinami pri ich nedostatočnom prekrvovaní. Unikátna kombinácia vanilky a kapsaicínu zo štipľavých papričiek zaručuje výrazný zahrievací efekt, ktorý ešte zosilníte infralampou alebo zahriatím ošetrovaného miesta. Zahrievací efekt thermolky je možné využiť všade, kde je odporúčané suché teplo a tiež pre celkové zahriatie svalov pred športom či pred dlhším pobytom v chlade.

Použitie: gél v tenkej vrstve jemne vmasírujte do pokožky v mieste ťažkostí. NEPOUŽÍVAJTE na tvár, v blízkosti očí, na sliznice ani na poranenú pokožku! Po aplikácii je nutné dôkladne si umyť ruky mydlom a teplou vodou! Nepoužívať pri známej precitlivenosti na niektorú použitú účinnú látku! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov!

Rada: použite na zahriatie pred športom a vždy, keď je indikované „suché teplo“

Certifikáty: Patentovo chránené – konopný olej + jedľa sibírska

Účinné látky: konopný olej, jedľa sibírska, gaštan, gáfor, eukalyptus, vanilka a kapsaicín zo štipľavých papričiek

Príslušenstvo k produktu Cannaderm Thermolka – hrejivé mazanie na svaly a kĺby 200 ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Cannaderm Thermolka – hrejivé mazanie na svaly a kĺby 200 ml ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.