hľadaj tovar:  

Cannaderm Regenerace – regeneračný krém na suchú pokožku 75 g

Cannaderm Regenerace – regeneračný krém na suchú pokožku 75 g

Regenerace krém s výrazným regeneračným účinkom pre špeciálnu starostlivosť o precitlivenú, suchú alebo veľmi namáhanú pokožku. Certifikovaná receptúra krému prispieva k lepšiemu vyživeniu pokožky a rýchlejšej regenerácii kožných buniek. Pravidelnou starostlivosťou je možné znížiť precitlivenosť pokožky, zlepšiť jej vzhľad a elasticitu a obmedziť výskyt jemných vrások a nepravidelnosti pleti.

Kolekcia: CANNABIS Pharma-derm
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 9,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

Cannaderm Regenerace – regeneračný krém na suchú pokožku 75 g - popis

Regenerace krém s výrazným regeneračným účinkom pre špeciálnu starostlivosť o precitlivenú, suchú alebo veľmi namáhanú pokožku. Certifikovaná receptúra krému prispieva k lepšiemu vyživeniu pokožky a rýchlejšej regenerácii kožných buniek. Pravidelnou starostlivosťou je možné znížiť precitlivenosť pokožky, zlepšiť jej vzhľad a elasticitu a obmedziť výskyt jemných vrások a nepravidelnosti pleti.

Krém je vďaka výraznému regeneračnému účinku ideálny pre starostlivosť o zahojené jazvy a tiež pre starostlivosť o silne namáhanú pokožku napr. v tehotenstve alebo v zhoršenom pracovnom prostredí (dielne, záhrada, chemické prevádzky, kuchyne a pod.).

Pre nadmerne citlivú alebo zrelú pokožku odporúčame použiť krém Regenerace namiesto denného či nočného krému a tiež po depilácii.

Použitie: naneste v tenkej vrstve na tvár alebo na telo. Ošetrite krémom niekoľkokrát denne najmä na suché partie, veľmi namáhané miesta pokožky alebo zahojené jazvy. Krém sa rýchlo vstrebáva, nemastí a prispieva k upokojeniu precitlivenej a suchej pokožky.

Certifikáty: CPK bio – CERTIFIKOVANÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Účinné látky: konopný olej, klinček, badián, Tea Tree, lecitín

 

Príslušenstvo k produktu Cannaderm Regenerace – regeneračný krém na suchú pokožku 75 g

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu Cannaderm Regenerace – regeneračný krém na suchú pokožku 75 g ?© 2010 - 2021 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.