hľadaj tovar:  

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA 50ml

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA 50ml

Intenzívna maska určená na ošetrenie zrelej a namáhanej pleti, ktorá stratila pružnosť a má sklon k tvorbe línii a vrások. Spevňuje, vyhladzuje a regeneruje. Výsledkom je omladená pleť, plná života.

Kolekcia: ANNEMARIE BORLIND
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Cena s DPH: 56,90 / ks
 
+ -
ks
Návrat

ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA 50ml - popis

 

BEAUTY MASKY

SPEVŇUJE. VYHLADZUJE. REGENERUJE. 

Prírodná krémová pleťová maska od prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je ako stvorená na ošetrenie zrelej a namáhanej pleti, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe vrások a línií. Obsahuje vzácne rastlinné ingrediencie. 
Sečuánske korenie má okamžitý liftingový účinok a dlhodobý efekt na redukciu vrások. Navyše uvoľňuje a upokojuje podrážedenú pokožku. Živicové šťavy z pistácie znovu aktivujú bunkový proteín a regeneráciu podporných vlákien v spojivovom tkanive. Komplexne tak pôsobia proti starnutiu. Výsledkom používania tejto intenzívnej prírodnej masky je omladená, spevnená pleť s viditeľne zjemnenými vráskami, plná života.

  • Stimuluje regeneráciu kožných buniek
  • Spevňuje kontúry
  • Vyhladzuje a regeneruje pleť

Prírodná pleťová maska je nezmývateľná, má nádhernú vôňu a príjemnú krémovú textúru. Kozmetický produkt sa predáva v nádhernom luxusnom sklenenom obale a vyzerá ako kozmetický šperk.

Aplikácia:

Nanášajte na vyčistenú pleť, vynechajte oblasť okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 - 15 minút, následne jemne vmasírujte. Nezmývajte, maska sa kompletne absorbuje do pokožky. Aplikujte 1 až 2 krát týždenne.

Príslušenstvo k produktu ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA 50ml

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA 50ml ?


najobľúbenejšie:


© 2010 - 2020 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.