hľadaj tovar:  

ACNE INTENSIVE FORMULA SET

ACNE INTENSIVE FORMULA SET

Tento dermatologicky prípravok na akné predstavuje prípravok novej generácie a v súčasnosti je najúčinnejším prostriedkom na liečbu druhov akné u detí,adolescentné akné a akné u dospelých osôb....ACNE INTENSIVE FORMULA set pozostáva z PLEŤOVEJ VODY A KRÉMU. Jedinečná kombinácia týchto dvoch produktov ako aj prírodné zloženie pleťovej vody a krému a ich rýchle a účinné pôsobenie v boji proti akné potvrdzujú, že ACNE INTENSIVE FORMULA set je jedným z najúčinnejších dermatologických výrobkov proti akné a uhrom.

Kolekcia: MARBO Belehrad
 
Dostupnosť: archív Viac informácii
 
Cena s DPH: 35,90 / ks
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

ACNE INTENSIVE FORMULA SET - popis

 

Originálne zloženie a receptúra Prof. Dr M. Milojevica ACNE INTENSIVE FORMULA set pozostáva z PLEŤOVEJ VODY A KRÉMU. Jedinečná kombinácia týchto dvoch produktov ako aj prírodné zloženie pleťovej vody a krému a ich rýchle a účinné pôsobenie v boji proti akné potvrdzujú, že ACNE INETSIVE FORMULA set je jedným z najúčinnejších dermatologických výrobkov proti akné a uhrom.

Aktívne prírodné zložky pleťovej vody a krému ACNE INTENSIVE FORMULA pôsobia na základné patogénne príčiny vzniku akné.

Krém A.S.I.F. svojimi aktívnymi prírodnými zložkami alfa-hydroxy a beta-hydroxy kyselinami (ich spoločným pôsobením) kontroluje nadmernú produkciu kožného mazu a redukuje jeho vylučovanie, kým ostatné prírodné zložky krému s antiseptickým účinkom účinne redukujú bakteriálnu flóru. Krém preniká hlboko do vnútra "vývodov mazových žliaz" a postupne neutralizuje pôvodcov vzniku akné a uhrov už v priebehu 4 týždňov.

Pleťová voda rýcho a účinne čistí povrchovú vrstvu pokožky, umožňuje otváranie vývovod mazových žliaz a pomáha udržovať čistú pokožku tváre alebo oblasti, na ktoré sa nanáša. ACNE NTENSIVE FORMULA set Vám pomôže zbaviť sa AKNÉ raz a navždy, a to iba za 4 týždne aplikácie.

Predstavujeme Vám nový, jedinečný kozmetický prípravok na liečbu akneóznej pleti, ktorý vytvorili významní farmaceuti na čele s prof. dr. M. Milojevicom. ACNE INTENSIVE FORMULA – pleťová voda a krém proti vyrážkam boli dermatologicky testované a ich rýchle a účinné pôsobenie bolo klinicky dokázané. Pri používaní tohto produktu proti vyrážkam už po 7 dňoch zaznamenáte viditeľné výsledky.

 ACNE INTENSIVE FORMULA

 Prípravok novej generácie predstavuje najúčinnejší prostriedok na odstránenie nasledujúcich druhov akné:

 1.            Detské akné (acne infantum)

 2.            Adolescentné akné (acne vulgaris):

               akné komedonika (acne comedonica)

               papulopustulózne akné (acne papulo-pustulosa)

3.            Akné u dospelých:

              kozmetické – vyvolané nadmerným alebo neadekvátnym používaním kozmetických prípravkov

              predmenštruačné

               profesionálne

             vyvolané užívaním liekov

               steroidné akné

               akné vyvolané mechanickými faktormi

 Návod na použitie:

PLEŤOVÁ VODA: Dvakrát denne (ráno a večer) si umyte pokožku celej tváre teplou vodou a mydlom. Potom pokožku celej tváre dôkladne pretrite tampónom namočeným v pleťovej vode.

 KRÉM: Raz denne, najlepšie večer pred spaním a po umytí pleťovou vodou, si naneste tenkú vrstvu krému a jemne si ju votrite do pokožky tváre končekmi prstov. Opakujte postup pokial akne úplne nezmiznú. Liečby obvykle trvá 4 týždne. Pri ťažkých formách akné, liečba trvá maximálne 8 – 12 tyždňov.

Jeden set ACNE INTENSIVE FORMULA – pleťová voda a krém stačia na 4 týždne liečby.

UČÍNOK: Tento dermatologicky prípravok na akné predstavuje prípravok novej generácie a v súčasnosti je najúčinnejším prostriedkom na liečbu týchto druhov akné:

 Akné u detí

Adolescentné akné

Akné u dospelých osôb

AKO POSOBÍ Acne Intensive Formula: Aktívne zložky pleťovej vody a krému na liečbu akné a iných zápalových procesov predstavujú zložitý komplex biologicky aktívnych látok, ktoré vzájomne pôsobia a vplývajú na podstatu kožného ochorenia až po jeho úplne vymiznutie.

Tieto progresívne prostriedky súčasne pôsobia aj na povrchové a hlbšie vrstvy pokožky pomocou spoločného pôsobenia alfa (ovocnej) a beta-hydroxylovej kyseliny, ako aj iných zložiek prírodneho pôvodu. Ich pôsobením sa znižuje vytváranie zrohovatenej vrstvy na vývodoch folikul, znižuje sa vylučovanie mazových žliaz, kým prírodné zložky s antiseptickým účinkom efektívne redukujú bakteriálnu flóru. Takým spôsobom sa upchaté komedóny ľahšie otvávajú a namiesto inflamatórnych akné (vyrážok) sa objavujú banálne otvorené komedóny, ktoré sa spontánne alebo s pomocou odborníka môžu bez komplikácií odstrániť.

Aplikáciou našej modernej liečebnej metódy môžete úspešne bojovať s akné nezávisle od príčin ich vzniku. S pomocou tejto technológie sa môže zabrániť vzniku akné, vyliečiť existujúce akné a vyriešiť následky, zmeny na pokožke, ktoré ostávajú po akné (sekundárna pigmentácia, jazvy).

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: Na začiatku môže aplikácia produktu vyvolať mierne začervenanie a štípanie pokožky. V takomto prípade si opláchnite prípravok teplou vodou, a opakujte aplikáciu za 24 hod.

ACNE INTENSIVE FORMULA, prípravok na lokálne použitie sa nemôže používať ako jediný spôsob liečby ťažkých foriem akné (Acne nodulocystica, Acne conglobata).

 

Príslušenstvo k produktu ACNE INTENSIVE FORMULA SET

K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.


Máte otázku k produktu ACNE INTENSIVE FORMULA SET ?© 2010 - 2019 Svetkrasy.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.